Які наслідки ::росіяни пошкодили об'єкти "Укрзалізниці"

Окупанти завдали подвійного удару.

Зранку середи, 19 березня, російські військові вдарили безпілотниками по енергосистемі української залізниці на Дніпропетровщині. Є знеструмлені ділянки.

Про це повідомили у пресслужбі "Укрзалізниці".

"Під ранок 19 березня ворог ударив дронами по енергосистемі залізниці на Дніпропетровщині. Є знеструмлені ділянки, але рух поїздів триває за графіком", – про це повідомили в "УЗ".

Зазначається, що під час ліквідації наслідків росіяни завдали повторного удару. Минулося без постраждалих.

"Для гасіння пожежі на обʼєкті надано наказ про виїзд пожежного поїзда "Укрзалізниці". Працюємо над відновленням", – додали в компанії.

Як повідомлялося, протягом ночі 19 березня Росія вдарила по Україні балістикою, ракетами С-300 і дронами. Зокрема, окупанти вдарили двома балістичними ракетами "Іскандер-М", чотирма зенітними керованими ракетами С-300.

Інформує tsn.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати