Американський бізнесмен Рід Гастінгс, який є меценатом та співзасновником платформи Netflix, передав українському фонду White Stork два мільйони доларів. Організація допомагає українським медикам на передовій.
Про цеповідомилиу виданні Deadline, пише Рубрика.
Як зазначають, благодійний фонд співпрацює з постачальниками в США, Європі та України без посередників.
У Сполучених Штатах організація офіційно зареєструвала фонд White Stork, який очолюють американські ветерани. В Україні вона діє як благодійна організація "БФ Лелека-Україна".
Благодійники забезпечують медиків:
- транспортом,
- турнікетами,
- аптечками,
- засобами РЕБ,
- рюкзаками,
- іншими необхідними речами.
Раніше Рід Гастінгс уже передавав українському благодійному фонду Razom for Ukraine мільйон доларів.
Нагадаємо, що Укрпошта, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка та TEATR.org.ua об'єднали зусилля, щоб придбати для ГУР МО України морський дрон Magura V5, який отримає ім'я "Конотопська відьма".
Окрім того, творче об'єднання МУР під часдругої хвилі всеукраїнського туру провело 25 вистав, присвячених розстріляному відродженню, та зібрало значну суму на потреби Збройних сил України.
Також творче об'єднання МУР під час другої хвилі всеукраїнського туру провело 25 вистав, присвячених розстріляному відродженню, та зібрало значну суму на потреби Збройних сил України.
До того ж з 11 по 16 жовтня 2024 року київський Палац спорту став ареною безпрецедентної музичної події – п'яти поспіль концертів "Океану Ельзи", присвячених 30-річчю легендарного українського гурту. Також музиканти зібрали 10,2 мільйона гривень, які будуть передані Силам оборони України.
Інформує rubryka.com