Reuters-Рязанський НПЗ припинив роботу після атаки дронів

Рязанський нафтопереробний завод у Росії зупинив роботу після удару українських безпілотників у ніч на понеділок.

Рязанський нафтопереробний завод у Росії зупинив роботу після удару українських безпілотників у ніч на понеділок.

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на власні джерела.

За їхніми даними, внаслідок атаки спалахнула пожежа на головній установці первинної переробки нафти CDU-6. Це змусило підприємство повністю припинити виробничий процес.

Українські військові підтвердили удар по НПЗ та заявили, що в районі заводу пролунало щонайменше п’ять вибухів.

Одне з джерел повідомило, що підприємство може частково відновити роботу впродовж кількох днів.

Як вплине зупинка CDU-6

CDU-6 має потужність 170 тисяч барелів на добу, що становить 48% від загальної переробної потужності заводу.

Наразі підприємство розглядає можливість запуску альтернативних установок – CDU-4 та CDU-3, чия сумарна потужність сягає 145 тисяч барелів на добу (41% від загального обсягу переробки).

У 2024 році завод переробив 13,1 мільйона тонн нафти (262 тисячі барелів на добу), що становить близько 5% від усього обсягу нафтопереробки в Росії.

Нагадаємо, У Росії втретє за рік атакували Рязанський нафтопереробний завод дронами


Інформує pravdatutnews.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати